Platformy

Autodesk Fusion Manage 360

Co je to vlastně Autodesk Fusion Manage 360 (PLM)?

Jedná se o kompletně Cloud aplikaci pro správu nejrůznějších firemních procesů. Systém je koncipován jako LowCode platforma, ve které se dá vytvářet neomezené množství modulů. Ty jsou mezi sebou jednotlivě propojeny tak, aby platforma pomohla spravovat a sledovat interní procesy společnosti, která sytém využívá.

V rámci licence je možné vytvářet NEOMEZENÝ POČET procesů – tzv. „pracovních prostorů“, kde každý prostor má informace potřebné pro řízení daného úkolu, procesu nebo části procesu.

Následně jednotlivé moduly spojíte do jednoho komplexního procesu, který bude přizpůsoben na míru přímo pro Vás

Samozřejmostí je také proces uzpůsobený podle Vašich potřebám pro přehled schvalovacího procesu.

Jak využít procesní platformu?

Příklady standardních modulů

Přehled úkolů a informací

Řízení dokumentace

Projektové řízení

Změnové řízení

Dodržení shod a neshod

a souvisejících procesů pro dodržení ISO 9001

Správa kusovníků produktů

Vývojový proces od nápadu po realizaci

A mnohem více

pokud jste v seznamu nenašli Váš procesu, tak věřte, že je to jen o názvosloví. Pokud potřebujete řídit jakýkoliv proces, neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůže najít to správné řešení.

Roman Kovařík
procesy a konzultace, architekt řešení PLM

„V rámci každého firemního procesu je potřebné dodržovat určitá pravidla tak, aby proces mohl správně fungovat.“ Tento systém nabízí v plné síle:

1. Validace vkládaných informací

Validovat potřebné informace, které jsou vkládány nebo upravovány uživateli pro dodržení firemních potřeb, tak aby proces nepokračoval například pokud chybějí informace nutné pro další kroky.

2. Kontrola nekorektních dat

Zamezovat nekorektnosti dat, kdy systém hlídá, aby informace nebyly vkládány chybně nebo jinak, než je následně potřeba v dalších částech procesu

3. Oprávnění v procesu

Oprávnění v procesu – každý proces má své určené zodpovědnosti a také oprávnění, ve kterých se mohou a nemohou jednotliví uživatelé pohybovat a tím dodržovat systém schvalování dle firemní struktury. Díky tomu jste schopni také zamezit sdílení citlivých dat. Můžete zároveň předávat lidem v procesu jen ty informace, které jsou pro jejich pracovní krok důležité.

4. Automatizace

Automatizace – Jakmile jsou splněny výše definované podmínky, systém nabízí plnou automatizaci následujících kroků a tím pomáhá jasně nastavovat přesný souběh událostí. Jako například generování úkolů a informací na základě určitých kroků v procesu. Dokáže i mnoho dalšího, kde samozřejmostí je integrace a předávání informací mezi dalšími firemními systémy.

Doplňující informace

V podstatě tuto cloudovou platformu stavíme jako procesní LEGO nebo PUZZLE pro Firemní procesy. Díky těmto firemním procesům chtějí a mohou společnosti řešit následující:

  1. Eliminovat ztrátový čas v procesu
  2. Mít jasný přehled nad jednotlivým procesem
  3. Nastavit jasná pravidla a řízení procesů
  4. Mít jasné a transparentní předávání správných informací mezi odděleními
  5. Informovat pracovníky včas v rámci jakýchkoliv změn
  6. a mnohem více

Hlavním důvodem je omezení frustrace lidí, kteří často odcházejí díky nejasným procesům ve společnosti. Druhým velmi častým problémem je neustálé dohledávání informací a dat nebo řešení chyb ex-post, kdy už dochází k více nákladům.

Toto je jen hrstka možností implementace řešení Autodesk Fusion Manage.

Pokud Vaše společnost stále pracuje výhradně v papírové formě, jste „excelová společnost“ nebo máte mnoho procesů na základě dobrého slova, ale nemáte nad tím žádný komplexní přehled, toto řešení může být pro Vás to pravé. Kontaktujte nás a pojďme společně probrat možnosti, jak vylepšit řízení Vašich procesů.

Pamatujte, že co nedokážete měřit, nedokážete ani zefektivnit. Naopak pokud budete proces aktivně řídit, získáte z něj další potřebné informace a data, na základě kterých jej můžete efektivně vyhodnocovat a nadále optimalizovat.

Pokud Vaše firemní procesy chcete posunout do jiné dimenze ve spojení s naší integrací
Autodesk Fusion manage 360 a Microsoft PowerPlatform, koukněte na naše dodávané řešení FuX-PLM-MSPower-Bridge. Více informací naleznete zde
fuxsy.eu/produkty/

Prohlédněte si naše reference

Reference

Reference pro vás připravujeme.
Neváhejte nás kontaktovat

Kontakty

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavolejte nám

+001 234 56 78

Napište nám

info@fuxsy.eu

adresa

Brno-střed, Veveří, Lidická 700/19 

Fakturační údaje
FUXSY s.r.o.
IČO: 07801211
Spisová značka: 110314 C, Krajský soud v Brně
Fakturační údaje: Brno-střed, Veveří, Lidická 700/19 

Procesy, které neměříte se nedají zlepšit

Roman Kovařík

Founder & CEO