Řiďte díky nám změny skriptů v Autodesk PLM efektivně4 min read

Systém Autodesk Fusion Manage 360 (PLM) je skvělým komplexním nástrojem, naneštěstí ale nepodporuje efektivní verzování změn ve skriptech. To je přitom v dnešní době již relativně standardem při vývoji nebo udržování vývoje kódu. Rozhodli jsme se, že tento nedostatek napravíme a připravili jsme pro naše klienty řešení díky integraci mezi GitHubem a Autodesk Fusion Manage. Díky “FuX-PLMGitHub sync” i Vy nyní můžete spravovat skripty a kódy ve Vašem prostředí a využít tak všechny potřebné funkce, které GitHub nabízí. 

Jednoduché zadání, které není až tak jednoduché

Možná jste už někdy slyšeli následující: „Potřebujeme tu JEN změnit některé údaje v našem systému“ nebo „Prosím, upravte ten rolovací seznam“ a mnoho dalších podobných žádostí, které zní velmi jednoduše. Ale uvnitř víte, že to není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Je jasné, že bude nutné prověřit a zohlednit všechny možné závislosti. Autodesk Fusion Manage je sice LOWcode platforma, ale ruční procházení jednotlivých skriptů může být velmi časově náročné.

Nepropadejte monotónní práci, která se stále opakuje. Dělejte svou práci efektivněji díky námi vytvořené integraci mezi GitHubem a systémem Autodesk Fusion Manage. Vaše práce může být jednodušší a produktivnější, a my Vám rádi ukážeme, jak na to.

Jak to funguje?

Naše služba automaticky zálohuje všechny Vaše skripty z Autodesk Fusion Manage do Vašeho GitHub prostředí v pravidelných intervalech, které si sami určíte.

Ve Vašem GitHubu jsou všechny skripty a změny verzovány nativně. Díky tomu máte detailní přehled o tom, jaký skrip byl naposledy změněn a jaká konkrétní změna byla provedena.

Samozřejmě, to nejsou jediné výhody. Další nativní funkce, kterými GitHub disponuje :

1 – Verzování změn: GitHub vám umožňuje sledovat historii změn a vracet se k předchozím verzím kódu, což usnadňuje správu projektu a spolupráci týmu.

2 – Perfektní přehled o změnách v kódu: Díky GitHubu máte detailní přehled o tom, jaké konkrétní úpravy byly provedeny v kódu, což zvyšuje transparentnost a usnadňuje spolupráci mezi vývojáři.

3 – A samozřejmě mnohem více: GitHub nabízí širokou škálu nástrojů a funkcí, které zlepšují Vaši produktivitu a zajišťují bezpečnou a efektivní správu projektů.


Ale nejvýznamnější výhodou je možnost vyhledávání libovolného řetězce, což Vám poskytuje přesný přehled o tom, kde v Autodesk Fusion Manage provést požadovanou změnu. Buďte si jistí, že teď už se jen tak neztratíte a budete vždy přesně vědět, kde se co nachází a kde tedy požadovanou změnu efektivně, rychle a bezpečně provést.

 

Nyní se změny v kódu stanou radostí, nikoli noční můrou. Bez ohledu na to, zda jste uživatelem systému Autodesk Fusion Manage nebo jeho dodavatelem, naše řešení Vám pomůže získat účinný přehled nad funkcemi a dodanými řešeními.

Pokud máte zájem o možnost testování nebo potřebujete více informací, ozvěte se nám. Rádi Vám vše vysvětlíme a poskytneme potřebné informace nebo Vám rovnou nabídneme řešení. Vaše práce bude nyní mnohem pohodlnější a efektivnější.

Neváhejte nás kontaktovat

Kontakty

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavolejte nám

+001 234 56 78

Napište nám

info@fuxsy.eu

Linkedin

Fuxsy s.r.o.

adresa

Brno-střed, Veveří, Lidická 700/19 

Fakturační údaje
FUXSY s.r.o.
IČO: 07801211
Spisová značka: 110314 C, Krajský soud v Brně
Fakturační údaje: Brno-střed, Veveří, Lidická 700/19